DynEd indir

DynEd indir

DynEd indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiDynEd
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

İngilizce Öğrenmenin Kolay Yolu Dyned Eğitim Uygulaması

DynEd indir, bugüne değin kullanılmış en başarılı ücretsiz İngilizce eğitim uygulamalarındandır. DynEd Dünya genelinde İngilizce öğrenmek isteyen milyonlarca öğrencinin, DynEd uygulamasına üye olduğu görülmektedir. Yalnızca cep telefonunuza indirdiğiniz bir uygulama sayesinde İngilizce öğrenebilmeniz mümkündür. Kolay, pratik, anlaşılır ve net bir yol izleyen dil eğitim uygulaması bu avantajları sayesinde kategorisinin en iyileri arasında kabul edilmektedir.

9 milyon civarında öğrenci kaydına sahip olan DynEd özellikle kanıtlanmış eğitim yolları izlediği için tutulmaktadır. Dil eğitim sürecinde kendini ispat etmiş yöntemler kullanıldığı için uygulamanın binlerce kişi tarafından severek takip edildiği görülmektedir.

DynEd İndir

DynEd, ingilizce dil eğitim uygulamasını cep telefonu ya da tablet cihazınızın mobil marketinden indirebilirsiniz. Mobil marketin arama bölümüne ismini girdiğinizde hemen karşınıza çıkacaktır. Sonrasında indir kısmına tıklayarak uygulamayı birkaç dakika içinde indirebilirsiniz. Arkasından kısa süre içerisinde işlemler tamamlanacak ve indirip açmanız mümkün olacaktır.

Telefonunuzda bulunan herhangi bir mobil markette DynEd uygulamasını bulabilmeniz mümkündür. Kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir uygulama olduğu için mobil marketlerin tümünde yer aldığı görülmektedir.

DynEd Özellikleri

Bir dil eğitim uygulaması olarak son derece verimli olan DynEd, eğlenerek yabancı dil öğrenmenizi sağlamaktadır. Her ne kadar grafiklerin son güncelleme ile modernleştirilmemesi söz konusu olsa da yeterli seviyede olduğunu söylemek mümkündür.

Çalıştığınız dersler üzerinden çıkarımlarda bulunabilen uygulama, sizin sonuçlarınıza bağlı olarak önerilerde bulunmaktadır. Dolayısıyla hatanızı görmeniz konusunda yardımcı olabildiğini söylemek doğru olmaktadır.

Uygulamanın bir başka özelliği ise internet bağlantısı olmadan da çalışabiliyor olmasıdır. İnternete bağlı olmak zorunda kalmadan dilediğiniz gibi ders çalışabilmeniz mümkündür.

DynEd Kullan

DynEd ile İngilizce öğrenmek istiyorum diyorsanız, uygulamaya girip isminizi tıklamanız yeterlidir. Sonrasında videolu eğitim alabilir, kaydedip tekrar tekrar dinleyebilir ya da farklı dillerden de destek alabilirsiniz.

Uygulama her yaştan kullanıcıya yardımcı olan bir uygulamadır. Bu bakımdan kaç yaşında olursanız olun zorlanmayacağınızdan emin olabilirsiniz. Birkaç dakika içinde aktif olarak kullanılmaya başlanan DynEd birçok dil uygulamasında kullanılmayan yöntemlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu sayede farklı yöntemlere açık olan kişiler, yabancı dil konusunda daha hızlı ilerleme kaydedebilmektedir.

http://web2.dyned.com/download/student.shtml.tur

2102 kez indirildi

DynEd indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. SELİM SARUHAN USTA dedi ki:

    ÖĞRETMENİMİZİN ÖNERİSİ İLK KEZ KULLANICAZ

DynEd indir - İngilizce Dil Eğitim DynEd Uygulaması için YORUM YAZIN