Doremi Müzik Android

Doremi Müzik Android

Doremi Müzik Android
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu8,3 MB
Üreticiknyli
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (8,3 MB)Android için indirApk indir

Doremi Müzik Apk indir, Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı günümüzde git gide artmaktadır. Telefonların eskiden olduğu gibi sadece iletişim kurmak için kullanıldığı günlerin çok geride kalmasının ardından, akıllı telefonlara birbirinden farklı yetenekler ve özellikler eklenmeye devam etmiştir. Bu özelliklerden en çok dikkat çeken ve kullanılanlardan biri de şüphesiz müzik dinlemeye olanak sağlıyor olmalarıdır. Akıllı telefonlarındakendilerineait bir müzik arşivi oluşturmak isteyenlerin, yine akıllı telefonları için iyi bir müzik uygulaması arayışında olanların mutlaka adını duymuş olacağı uygulama ise doremi Müzik Android uygulamasıdır.

Doremi Müzik Android Nasıl Yüklenir?

Akıllı telefonların büyük bir çoğunluğu android işletim sistemi ile yürütülmektedir. Durum böyle iken doremi Müzik Android uygulamasına android işletim sistemine sahip olan kullanıcılar google play store üzerinden kolaylıkla ulaşabilmektedir. Doremi Müzik Apk Uygulama kullanıcılarına, internetbağlantısınasahip oldukları koşullarda isterlerse download seçeneği ile müzik indirme ve sonradan dinleme, isterlerse anlık müzik dinleme seçenekleri sunmaktadır.

Doremi Müzik AndroidNe İşe Yarar?

Bu eşsiz müzik indirme ve dinleme programı ile telefonunuzda kendi müzik arşivinizi oluşturabilirsiniz. Üstelik sadece wifi ve hücresel veri varlığında, bunu herhangi bir ek ücret ödemeden sağlamanız doremi Müzik Android uygulaması ile mümkün hale gelmiştir. Android kullanıcılarının favori uygulamalarından biri haline gelmiş olan doremi Müzik uygulaması ile internet bağlantınız var iken indirdiğiniz şarkıları sonrasından çevrimdışı dinlemeniz mümkün olabilmektedir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mspe.DRMDOREMIMINWENG.Doremi&hl=tr&gl=US

770 kez indirildi
Etiketler:
Doremi Müzik Android Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN