Dls 22 Para Hilesi Apk indir – Hileli Mod

Dls 22 Para Hilesi Apk indir – Hileli Mod

Dls 22 Para Hilesi Apk indir – Hileli Mod
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Yorum Yaz Apk indir

Dls 2022 oyunun güncel versiyonun seri olarak çok tercih edilmesinden dolayı, oyunun hileli versiyonları aranmaktadır. Dream League Soccer 2022 oyunu 4000 den fazla lisanslı futbol takımı ve gerçekçilik  görsellikleriyle herkesimin dikkatini çekmiş. oyunda farklı şekillerde hırs yapmış olmalarından dolayı hileli versiyonları ile rakiplerini  elemek istemektedirler.  Dls 2022 para hilesi ile oyunda istediğiniz takıma istediğiniz transferleri kolaylıkla  yapabilecek istediğiniz süper kadroyu oluşturabileceksiniz.

Dream League Soccer 2022 oyununda 3d görsellik özelliği ile tutku içerisinde oyundan kendinizi alamayacaksınız.  2022 versiyonu ile Dls apk versiyonu ile android cihazlarınızda rahat bir şekilde oyunanabilmektedir.

Dream League Soccer 2022 Apk Son Sürüm

Dls 2022 oyun versiyonunda birçok yenilikler olmuş özellikler görüntü kalitesi ve takım seçme seçeneklerinin artmasıyla  dikkat çeken dls 2022 apk oyununda para hilesi ile birilikte 15 milyondan fazla jeton sahibi olacaksınız. Bu jetonlar sayesinde istediğiniz oyuncuları transfer edip hayalinizdeki takımı oluşturacaksınız.

 

 

718 kez indirildi
Dls 22 Para Hilesi Apk indir Hileli Mod - indirZip için YORUM YAZIN