Djay Müzik Yapma Android

Djay Müzik Yapma Android

Djay Müzik Yapma Android
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu
ÜreticiAlgoriddim
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Müzik ruhun gıdasıdır ve günümüzde müziği hayatının bir parçası haline getiren birçok kişi bulunmaktadır. Android işletim sistemine sahip olan telefonların hayatımıza girmesi ile birlikte müzik ile ilgili pek çok yeni uygulama da her geçen gün piyasaya sürülmeye ve kullanıcıların beğenisine sunulmaya devam etmektedir. Son zamanlarda Android işletim sistemli telefonlarda müzik ile ilgili en çok beğenilen uygulamalardan birisi de Djay Android uygulamasıdır. Djay uygulaması ile her türlü müzik programı üzerinde adeta gerçek bir DJ gibi oynamalar yapmak mümkün olmaktadır.

Djay Android müzik yapma uygulaması

Kendi müziklerini oluşturmak isteyenlerin tercih edebileceği Djay Android ile hem kaliteli hem de iyi harmanlanmış orijinal müzikler yaratma imkanı bulunmaktadır. Djay Android müzik yapma uygulaması sayesinde en acemi Android telefon kullanıcıları dahi hayallerindeki müzikleri yapma fırsatı bulabilmektedir. Djay Android müzik yapma uygulaması oldukça basit bir kuruluma sahiptir ve ara yüzü de herkesin kolaylıkla kavrayabileceği şekilde tasarlanmıştır.

Djay Android ile Ne Tür Müzikler Üzerinde Oynanabilmektedir?

Android telefon sahiplerinin gözdesi Djay ile hazır müzik kliplerinin üzerinde oynanabileceği gibi sıfırdan müzik oluşturma imkanı da mevcuttur. Hazır müzik kliplerini daha kaliteli hale getirebilmek için kullanılabilecek olan bu program sayesinde kullanıcılar yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilmekte ve kendi kulak zevklerine göre diledikleri şekilde müziklerini değiştirebilmektedirler. Djay müzik uygulaması ücretsiz değildir ve Google Play üzerinden satışta bulunmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.algoriddim.djay_free&hl=tr&gl=US

719 kez indirildi
Etiketler:
Djay DJ App Djay Müzik Yapma - Djay DJ indirZip için YORUM YAZIN