Google Çeviri indir

Google Çeviri indir

Google Çeviri indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Dil Çevirmeni Google indir, Android mobil cihazlar ile geçmiş yıllarda herhangi bir dilden, başka bir dile çeviri yapmak için sözlüklerle uzun süre vakit geçirmek gerekiyordu. Üstelik sözlükler güncellenmediği için çoğu zaman eski tarihli yayınlar sebebiyle çeviri sorunları yaşanabiliyordu. Çeviri uygulaması çeşitleri sayesinde diller arası çeviri yapma işlemi artık çok daha kolay. Çeviri işlerinizi hızlandırmak, işinizi daha çabuk bitirip daha kısa süre çalışmak isterseniz; Dil Çevirmeni uygulamasını indirerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz.

Dil Çevirmeni Özellikleri Nelerdir?

Dil Çevirmeni uygulaması hızlıdır ve kullanımı son derece basittir. 100’den fazla dile çeviri yapmaya imkan veren uygulamada sadece metin çevirmekle kalmaz dilerseniz ses çevirisi de yapabilirsiniz. Yaptığınız çevirinin telaffuzunu dinleyebilir; çeviriyi kaydederek daha sonra kullanabilir ya da başka biriyle paylaşabilirsiniz. Yapılan çeviriyi kopyalayarak başka bir uygulamaya alabilirsiniz. Programın güzel ve renkli grafikleri çalışmanızın daha keyifli olmasına mutlaka etki edecektir. Uygulamayı kullanırken internet bağlantısı ihtiyacınız olacaktır. Uygulamadaki tek problem bazı dillerde sesli telaffuzun bulunmuyor olmasıdır.

Dil Çevirmen Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Android işletim sistemli telefon ya da tablet kullanan herkes, isterse Dil Çevirmen Google Çeviri uygulamasını birkaç saniye içinde indirebilir. Uygulamayı indirmek için cihazınızdan Play Store uygulama mağazasını açmalı ve arama bölümüne Dil Çevirmeni yazmalısınız. Açılan oyun sayfasında indir butonunu kullanarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Uygulamayı kullanmakla işiniz kalmadığınızda isterseniz aynı basitlikle uygulamayı cihazınızdan birkaç saniye içinde kaldırabilirsiniz.

742 kez indirildi

Google Çeviri indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    Selam Dilekçe yazdım Rusça Türkçe çeviri yapmıyor

Google Çeviri Android indir - indirZip için YORUM YAZIN