Dijital Operatör Apk indir

Dijital Operatör Apk indir

Dijital Operatör Apk indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indirApk indir

Dijital Operatör Apk indir, Turkcell tarafından geliştirilen Dijital Operatör, 10 milyondan fazla indirmeyle popüler online işlem uygulaması olmayı başarmıştır. Turkcell müşterilerinin kullanabileceği Dijital Operatör Apk ile birçok online işleminizi tamamlayabilirsiniz. İnternetten hemen her şeyin halledebildiği dijital dünyada operatörünüzü dijital ortamda kullanmak da büyük kolaylık olacaktır. Uygulamayı Turkcell mobil hat kullananlar, Superonline kullanıcısı olanlar kullanabilirler. Birden fazla hattı olanlar, hesap ekle bölümünden hesaplarını ekleyerek tüm hatlarını buradan yönetebilirler. Turkcell müşterisi değilseniz; uygulama üzerinden hattınızı taşıyabilirsiniz.

Dijital Operatör Apk Özellikleri

Online işlem uygulamasında 3 ana bölüm bulunmaktadır. Mağaza, işlem merkezi ve yardım olarak ayrılan üç bölümde farklı işlemler yapabilirsiniz. Dijital Operatör’de işlem merkezinde hattınıza yönelik bilgilere göz atabilir; tarifenizden kalan dakika, SMS ve GB bilgilerini görebilirsiniz. Paketiniz bittiğinde ek paket alabilir ya da farklı bir paket kullanmaya başlayabilirsiniz. Her türlü fatura işleminizi Dijital Operatör Apk üzerinden yapabilir; Dijital Asistanınızla mesajlaşarak fatura bilgilerinizi alabilirsiniz.

Mağaza bölümünde cihaz, paket, uygulama tekliflerini görebilir; kampanyaları takip ederek dilediğiniz gibi satın alabilirsiniz. Yardım bölümünde istek, talep ve şikayetlerinizi dilediğiniz biçimde iletebilirsiniz. Sorunların çözümü için yardım bölümünden iletişime geçebilirsiniz. Dijital Operatör‘de evrak gerektiren işlemlerinizi, evrak fotoğrafını çekerek halletmeniz bile mümkündür.

Dijital Operatör Mobil Apk Nasıl İndirilir?

Dijital Operatör indirmek için Play Store uygulamasını tercih edebilirsiniz. Uygulama sayfasından ücretsiz olarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Uygulama içi satın almalar ve ödemeler tamamen kendi tercihiniz olacaktır.

Dijital Operatör Tanıtım Videosu

2151 kez indirildi

Dijital Operatör Apk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. veysi dedi ki:

    anaaaaaaaaa 10 saate indi

Dijital Operatör Apk indir Android - indirSon için YORUM YAZIN