Derya Abla Kahve Falı Apk indir

Derya Abla Kahve Falı Apk indir

Derya Abla Kahve Falı Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiDerya Abla
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indirApk indir

Derya Abla Kahve Falı apk indir, Türkiye’nin en sevilen ahve Falı uygulamalarından biridir. Derya Abla Kahve Falı Kahvenizi içtikten sonra fal uygulamasını indirerek dilediğiniz an kahve falınıza baktırabilirsiniz. Uygulama, fala baktıktan sonra size gördüklerini söylemekte, keyifli yönlendirmeler yapmaktadır.

Kahve falına inananlardansanız Derya Abla Kahve Falı indirip cihazınızda devamlı bulunmasını sağlamalısınız. İstediğiniz an bardağınızın resmini gönderip falınızın yorumlanmasını sağlayabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde göndermiş olduğunuz kahve yorumlanacak ve istediğiniz şekilde fal bildirimi gelecektir.

Derya Abla Kahve Falı özellikle kadınlar tarafından tercih edilse de uygulamayı seven erkekler de yok değildir. Bilgilerinizi verdikten sonra yorumcunun sizi doğru bilgilerle yönlendirebilmesi mümkün olabilmektedir.

Derya Abla Kahve Falı İndir

Derya Abla Kahve Falı apk indirmek için oldukça ideal bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olduğu için uygulamayı indirip istediğiniz an kullanabilirsiniz. Herhangi bir ücret ödenmemesinin yanında ayrıca fal baktırırken son derce eğlenceli keyifli yorumlar da işitebilirsiniz. Zamanınızı keyifle geçirmek istediğiniz zaman kahvenizin ardından Derya Abla Kahve Falı uygulamasını ziyaret edebilir android cihazınıza hemen indirebilirsiniz.

575 kez indirildi

Derya Abla Kahve Falı Apk indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Fatma dedi ki:

    Fal yorumunuzu seviyorum tesekkur ederim

Derya Abla Kahve Falı Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN