Dergilik Apk indir

Dergilik Apk indir

Dergilik Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu84.8 MB
ÜreticiTurktell Bilişim Servisleri A.Ş.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (84.8 MB)Android için indirApk indir

Dergilik apk indir, dergi okuma alışkanlığı olanların tercih ettiği android uygulamalardandır. Özellikle sık sık sanal ortamdan dergi okuma alışkanlığınız varsa bu dergi uygulamasını tercih edebilirsiniz. Kültürel uygulamalardan biri olarak dilediğiniz herhangi bir kategoride dergi seçme şansı tanımaktadır. Her alandan bilgi edinmenize yardımcı olabilecek başarılı bir uygulamadır.

Arayıp bulmak, ücret ödemek zorunda kalmadan istediğiniz dergiyi okumak isterseniz Dergilik apk indirip doğru tercihi yapabilirsiniz. 14 farklı kategoride tamamıyla Türkçe olan dergileri anında açıp okuma şansınız olduğunu unutmamalısınız.

Dergilik Apk İndir

Dergilik indirmek için telefonunuzun android işletimli cep telefonlarını ya da tabletlerini tercih edebilirsiniz. Android işletim sistemine sahip cihazlarda takılma ya da donma olmadan bu uygulamadan yararlanabilmek mümkün olmaktadır.

Tamamen ücretsiz şekilde kullanıma sunulan uygulama dilediğiniz an hizmete hazırdır. Tercih ettiğiniz herhangi bir dergiyi indirebildiğiniz uygulamada daha sonra internete bağlı olma şartı yoktur. İnternetiniz olmadan da çevrimdışı olacak şekilde Dergilik üzerinden dergi okuma şansınız bulunmaktadır. Günün herhangi bir anında her yerde dergi okuma fırsatı tanıyan bir uygulamadır.

743 kez indirildi
Dergilik Apk indir için YORUM YAZIN