Colorfy Boyama İndir

Colorfy Boyama İndir

Colorfy Boyama İndir
Lisansücretsiz
Dilen
Dosya Boyutu
ÜreticiFun Games For Free
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Colorfy Boyama İndir, Özellikle sanata ilgi duyanların sevdiği uygulamalardan birisi olan Colorfy ile telefonlar üzerinden resim yapabilmek mümkün olmaktadır. Colorfy, eğlenceli telefon uygulamalarının başında gelmektedir ve kullanıcılarına zamanın geçtiğini dahi anlamadan eğlenme fırsatı sunmaktadır.

Colorfy Programı boyama uygulaması

Colorfy bir boyama uygulamasıdır ve rakip uygulamalara göre oldukça detaylı hazırlanmıştır. Çeşit çeşit motiflerinin yanı sıra ilginç desenleri ile her türlü nesnenin boyanabileceği bu uygulama hem iPhone telefonlar hem de iPad’lar üzerinde kullanılabilmektedir. Colorfy  bir boyama uygulaması olarak içerisinde barındırdığı yakınlaştırma seçeneği ile en ufak ekranlı telefonlarda bile en ince detayları gösterebilme özelliğine sahiptir. Colorfy uygulamasının boyama yapılan ekranı herkesin kolaylıkla anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Boyama işlemine başlayabilmek için tek yapılması gereken şey; renk paletinden herhangi bir renk seçimi yapıldıktan sonra telefon üzerinden boyanacak alana dokunmaktır. Renk paletindeki renkler ise ücretli ve ücretsiz renkler olarak ikiye ayrılmaktadır.

Colorfy Uygulaması Ücretsiz Olarak Kullanılabilmekte midir?

Yetişkinler için boyama kitabı sloganı ile piyasaya sürülen Colorfy uygulamasında ücretsiz olarak kullanılabilecek pek çok boyama şablonu mevcuttur. Programda sadece hazır şablonların değil telefondaki herhangi bir fotoğrafın ya da yazının da boyanma imkânı bulunmaktadır. Programın kullanıcılarına sunduğu ücretsiz şablonlar bittiğinde ise ufak ücretler ile satılan yeni boyama şablonlarının Colorfy uygulaması üzerinden satın alınması mümkün olmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fungamesforfree.colorfy&hl=tr&gl=US

 

882 kez indirildi
Etiketler:
Colorfy Boyama İndir Colorfy Android - indirZip için YORUM YAZIN