Clash Royal Android İndir

Clash Royal Android İndir

Clash Royal Android İndir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiSupercell
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()iOS için indir

Milyonları peşinden sürükleyen çılgın oyun Clash of Clans’ın yaratıcılarının ellerinden çıkan Clash Royale bir tür mobil strateji oyunu olarak da tanımlanabilmektedir. Pek çok kişinin en çok sevdiği Clash of Clans karakterlerini ve çok daha fazla yeni karakteri Clash Royale’ye ekleyen oyunun yapımcıları böylelikle Android işletim sistemli telefonlar için mükemmel oyunlardan birisinin altına imzalarını atmayı başarmışlardır. Bir mobil strateji oyunu olan bu uygulamada büyülerin, savunmaların ve birliklerin yanı sıra Royale’leri de içerisinde barındıran çok sayıda kart toplanarak yükseltme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Royale’lerin Özellikleri Nelerdir?

Uygulamada yer alan Royale’ler, prensleri, sevimli ama tehlikeli yavru ejderhaları, şövalyeleri ve daha birçok farklı öğeyi içermektedir. Oyunun amacı düşman olunan prens ve kralların kulelerine saldırarak onları kulelerinden aşağı devirmek ve bu şekilde yenmektir. Kazanılan zaferler sonrasında ise kupa ve taç gibi önemli ganimetler elde edilmektedir.

Clash Royale’nin Bu Kadar Sevilmesinin Nedeni Nedir?

Oyunun kısa sürede çok sayıda kişi tarafından oynanmasının ilk sebebi; Clash of Clans’ın bir nevi alt oyunu niteliğinde olmasıdır. Sonrasında ise gerçek zamanlı ve çok oyunculu bir oyun olması Royale’yi rakibi olan diğer mobil oyunların arasında bir adım daha öne çıkarmaktadır. Oyunda ayrıca bir klan oluşturma ve kazanılan kartları bu klandaki diğer üyelerle paylaşma gibi imkânlar bulunmaktadır. Oyuncular kendilerine bir klan yaratıp içerisine de üye alarak kendi savaş topluluğunu oluşturabilmektedirler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.supercell.clashroyale&hl=tr&gl=US

1017 kez indirildi
Clash Royal Mobil Android İndir -indirZip için YORUM YAZIN