Çizgi Roman Comics

Çizgi Roman Comics

Çizgi Roman Comics
LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu
Üreticicomixology
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Çizgi roman hayranı olan Android işletim sistemli telefon sahiplerinin en popüler tercihlerinden birisi Comics Android ile en kaliteli çizgi romanları telefon üzerinden okumak mümkün olmaktadır.Comics Android her türlü Android işletim sistemine ücretsiz şekilde indirilebilmekte olan yeni nesil bir çizgi roman uygulaması olarak da tanımlanabilmektedir. Comics Android çizgi roman okuma uygulaması Comixology tarafından piyasaya sürülmüştür ve günümüzde en çok bilinen pek çok çizgi romanı da içerisinde barındırmaktadır.

Comics Android’in Özellikleri Nelerdir?

Comics uygulamasının içerisinde yer alan tüm çizgi romanlar okuyucularını eğlendirirken bir yandan da farklı dünyalara götürebilecek kalitededirler. Keyifli vakit geçirmeyi sağlayan Comics Android çizgi roman okuma uygulaması ile çizgi roman almak için para ödemeden sadece Android işletim sistemli bir telefona sahip olunarak birçok çizgi roman okunabilmektedir. Comics‘in içerisinde bulunan bazı çizgi romanları satın alma imkanı da bulunmaktadır. Uygulamadaki tüm çizgi romanlar sinema kalitesi ile eğitim amaçlı okuyucularına sunulmaktadır. Oldukça kolay bir kullanımı olan uygulamada ayrıca pek çok yeni çizgi roman da yer almaktadır.

ComicsAndroid’de Hangi Çizgi Romanlar Bulunmaktadır?

Comics’deyer alan farklı pek çok çizgi romana örnek olarak Marvel, DC Comics, IDW ve Image Comics gibi çizgi roman yayıncılarının isimleri verilebilmektedir. Comics uygulaması içerisinde ortalama 50.000’in üzerinde kaliteli çizgi roman bulunmaktadır ve okuyucular bu çizgi romanlar arasından dilediklerini seçerek keyifle okuyabilmektedirler.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.iconology.comics&hl=tr

1430 kez indirildi
Comics Android Çizgi Roman indir - indirZip için YORUM YAZIN