Championship Manager 17

Championship Manager 17

Championship Manager 17
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu46.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (46.2 MB)Android için indir

Championship Manager 17 apk indir, Android mobil cihazlarda futbol menajerlik oyunları arasında sevilerek oynanan championship manager 17 mobil cep telefonunda oynayabilecek kapsamlı bir oyuna ihtiyacınız olursa Championship Manager 17 oyununu indirebilirsiniz. Oyunun özellikle cep telefonuna kolayca inmesi, cihazda çok fazla yer tutmaması avantajları arasında kabul edilmektedir. Bununla beraber bir de çok fazla şarj tüketmemesi Championship Manager 17 oyununun sevilen oyunlar arasında yer almasını sağlamaktadır.

Championship Manager 17 İndir

Championship Manager 17 apk, android işletim sistemine sahip cep telefonları için uyumlu bir oyundur. Cihazınıza indirebilmek için yapmanız gereken mobil markete girmektir. Mobil markete girdikten sonra arama bölümüne Championship Manager 17 yazıp arkasından onay vermeniz istenmektedir. Sonrasında indir ve yükle diyerek oyunu cihazınıza birkaç dakika içinde indirebilmeniz mümkündür.

Aç dedikten sonra oyuna kolayca giriş yapabilirsiniz. Dünya çapında bilinen bir oyun olan Championship Manager 17 cihazınızda son derece hızlı ve profesyonel bir şekilde çalışacaktır.

Championship Manager 17 Özellikler

Championship Manager 17 oyunu, mobil menajerlik oyunudur. Dünya genelinde en popüler olan takımlardan birinin başına geçerek takımla beraber başarıyı yakalamak en temel hedeftir. 12 ayrı ülkenin 25 ayrı ligine yer veren oyunda Türkiye ligi de yer almaktadır. Takımla yakından ilgilenen, ihtiyaçlarını karşılayan bir menajer olabilirseniz bu şekilde kolaylıkla başarılı elde edebiliyorsunuz. Bunun aksi durumda oyun puanınız düşük oluyor ve başarısız bir takımla sahaya çıkıyorsunuz.

Uzun süreli eğlenceli bir oyuna ihtiyacınız olursa Türkçe dil destekli olan Championship Manager 17 oyununa şans verebilirsiniz.

796 kez indirildi
Championship Manager 17 (Apk) Oyunu indir için YORUM YAZIN