Canlı TV indir

Canlı TV indir

Canlı TV indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiEgemen Hamutçu
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Mobil Telefonlardan Tv izleme Uygulaması

Canlı TV Mobil indir, yüzlerce televizyon kanalı arasından istediğiniz herhangi birini zorlanmadan izlemenizi sağlayan android mobil canlı tv uygulamalardan bir tanesidir. Son dönemlerde televizyonlarda oynatılan diziler, programlar ve sinema filmleri televizyon yerine internetten takip edilmektedir. Canlı şekilde o an izlemek isteyenlerse Canlı TV aracılığıyla diledikleri gibi izleyebileceklerini fark etmektedirler. Bu bakımdan Canlı TV’nin mobil tv izleme alanında tv kanalzları konusunda çok kapsamlı olduğunu söylemek mümkündür.

Bir çeşit android mobil medya oynatma uygulaması olarak tanımlanan Canlı TV, günün her anı aktif olarak çalışmaktadır. Dilediğiniz her an istediğiniz herhangi bir kanalı kolayca bulabilmeniz mümkündür. Yalnızca birkaç dakika içerisinde çözebileceğiniz bir basitliğe sahiptir. Bu bakımdan çok zorlanmadan televizyon keyfi yapabilirsiniz.

Canlı TV Özellikleri

Bir mobil medya oynatma uygulamasını cep telefonunuza indirip daha sonra dilediğiniz yerde televizyon izlemek isteyebilirsiniz. Günün herhangi bir anında internetiniz olduğu sürece televizyonda dilediğinizi izleme hakkınız bulunmaktadır. Bu bakımdan Mobil Canlı TV en faydalı uygulamalar arasında yerini almaktadır.

Türkiye’den ve dünyadan pek çok kanalı bir arada sunan uygulama, android işletim sistemine sahip cep telefonlarına indirilebilmektedir. Bununla beraber tabletlerinizden de Canlı TV’yi rahatlıkla takip edebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkcell.ott&hl=tr&gl=US

1750 kez indirildi

Canlı TV indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    Seviyorum

  2. Anonim dedi ki:

    Mobil TV

Canlı TV indir - Canlı TV Mobil Uygulama indir için YORUM YAZIN