Busuu Dil Android indir

Lisans
Diltr
Dosya Boyutu
Üreticibusuu Limited
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()

Son zamanların en çok tercih edilen dil öğrenme sitelerinden birisi olan Busuu’nun Android işletim sistemine sahip olan telefonlar için piyasaya çıkardığı Busuu Dil Öğrenme ile kısa sürede yabancı dil öğrenmek artık çok daha kolay olmaktadır.

Busuu Dil Android dil öğrenme uygulaması

Yabancı dil öğrenimi konusunda Busuu Dil Android’in faydaları saymakla bitmemektedir. Busuu Dil Android dil öğrenme uygulaması sayesinde yediden yetmişe dileyen herkes kolaylıkla yabancı dil öğrenebilmektedir. Tüm dünya üzerinde ortalama 50 milyonun üzerinde kişi Busuu’nun yabancı dil eğitiminden faydalanmakta ve kendini her geçen gün daha fazla geliştirmeye devam etmektedir. Google tarafından bile yılın ”Mutlaka Olması Gereken Android Uygulamalar” kategorisine seçilen uygulamaların arasında yer alan Busuu ile günde sadece birkaç dakika ayırarak haftalar içerisinde yabancı dil öğrenmek mümkün olmaktadır.

Busuu Dil Android ile Sadece İngilizce mi Öğrenebilirim?

Busuu Dil Android dil öğrenme uygulaması yalnızca İngilizce değil, İspanyolca, Fransızca ve İtalyanca gibi farklı ve önemli yabancı diller konusunda da kullanıcılarına destek vermektedir. Eğitim yabancı dil öğrenmenin en hızlı, en iyi ve en eğlenceli yollarından birisi olan Busuu ile toplamda 11 farklı yabancı dil üzerinde uzmanlaşma imkânı bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar, Busuu’yu yalnızca 16 saat boyunca aktif kullanmanın bile kişilerin dil becerilerini ciddi ölçüde ilerlettiğini ortaya çıkarmıştır. Bu nedenle de yabancı dil öğrenmek isteyen kişiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.busuu.android.enc&hl=tr&gl=US

653 kez indirildi
Busuu Dil Android indir - Eğitim indirZip için YORUM YAZIN