Blu TV

Blu TV

Blu TV
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu32.00 MB
ÜreticiBluTV
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (32.00 MB)Android için indiriOS için indir

Mobil Canli Tv Dizi Flim İzleme Uygulaması

BluTV ücretsiz dizi indir, android mobil cep telefonlarından film ve dizileri canlı şekilde izlemekten zevk alanların uygulamasıdır. BluTV oldukça zengin bir uygulama olan Blu TV, Türkiye genelinde her geçen gün daha fazla müşteri toplamaktadır. Bu bakımdan binlerce kişinin severek kullandığı uygulamalar arasında yer aldığını söylemek mümkündür.

Bir çeşit mobil dizi TV uygulaması olarak bilinen Blu TV, kanalın kendine özgü dizilere de yer vermektedir. Televizyon kanallarında görmediğiniz programları bu uygulama aracılığıyla tanıyabilmeniz mümkün olmaktadır.

Yalnızca birkaç dakikada indirebileceğiniz Blu TV uygulaması, keyifli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır.

Blu TV Özellikleri

Blu TV ücretsiz, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler ile uyumlu çalışmaktadır. Bunun yanında uygulama ios işletimli cihazlarda da oldukça kaliteli hizmet sunmaktadır. Cep telefonunuzdan ya da tabletinizden canlı TV izlemek isterseniz veyahut film ya da dizi takip etmeyi dilerseniz uygulamayı indirebilirsiniz.

Son derece sade bir arayüze sahip olan Blu TV diziler, anlaşılır ve basit bir sisteme sahiptir Dolayısıyla kullanırken herhangi bir nedenden zorlanmanız mümkün olmayacaktır. Yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız 1 ay boyunca ücretsiz hizmet almanızı sağlayacaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dsmart.blu.android&rdid=com.dsmart.blu.android&referrer=utm_source=indirzip.com&rdot=1&feature=md

3780 kez indirildi
BluTV indir - Android Ücretsiz Dizi Flim İzleme için YORUM YAZIN