Bigo Apk indir

Bigo Apk indir

Bigo Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu37.9
ÜreticiBIGO TECHNOLOGY
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (37.9)Android için indirApk indir

Bigo apk indir, Bigo görüntülü konuşma sohbet uygulamaları arasında başarı sağlamış bir uygulamadır. Bigo sohbet başarılı bir iletişim uygulamasına ihtiyaç duyduğunuzda tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Özellikle yurt dışı bağlantıları konusunda çok güçlü bir yapıya sahip olan Bigo, dilediğiniz ülkelerden herhangi biriyle kontak kurabilmenizi sağlamaktadır. İstediğiniz herhangi bir ülkede dilediğiniz arkadaşınızla sohbet edebilmenize yardımcı olan, sohbet uygulamasıdır.

Kapsama alanı 220 civarında ülkeyi içeren Bigo, görüntülü konuşma konusunda en iyi tercihlerden bir tanesidir. 3G, 4G seçenekleri bulunduran ve bununla beraber mesajlaşma hizmeti de sunan donanımlı bir sistemi bulunmaktadır.

Bigo Apk İndir

Bigo apk indirmek için cihazınızın mobil uygulama marketini ziyaret edebilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletlerde zahmetsizce çalışan uygulama birkaç dakikada inmektedir. Bir çeşit sohbet uygulaması olarak da tanımlayabileceğiniz Bigo hiçbir ücret ödemenize gerek kalmadan giriş yapmaya uygundur.

Birçok emojiye sahip olan uygulamada çeşitli veri aktarımlarına da izin verilmektedir. Fotoğraf, video ya da ses kaydı göndermek istediğiniz zaman zahmetsizce gönderebilmeniz mümkün olmaktadır. Kullanım alanı bu denli geniş olduğu için uygulamayı birkaç dakika içerisinde indirip dilediğiniz gibi kullanabilmeniz mümkündür.

671 kez indirildi
Bigo Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN