Adım Sayar Apk

Adım Sayar Apk

Adım Sayar Apk
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu13.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce

Adım Sayar Apk indir, Adımsayar yürüyüş ile kaç kalori yaktığımızı gösteren mobil android ve iphone uygulamasıdır. Adım Sayar gibi sağlık uygulaması çeşitleri, her geçen gün çoğalmaktadır. İnsanlar sağlıklarını artık bu tür sağlık uygulaması sayesinde telefonlarından bile takip edebilmektedir. Adım Sayar, bir çeşit sağlık uygulamasıdır ve her gün kaç adım attığınızı hesaplar. Yerleşik sensörü kullanarak adımları sayan uygulama, GPS kullanmaz. Adım Sayar uygulaması sayesinde gün içinde kaç adım attığınızı öğrenebilirsiniz. Uygulamanın bunun dışında yine birçok özelliği bulunmaktadır. Adım Sayar uygulaması herkesin telefonunda bulunması gereken bir uygulamadır. Rengârenk tasarımı ve fresh görüntüsüyle çok beğenilen Adım Sayar uygulaması, kolay kullanımıyla da herkes için uygundur.

Adım Sayar Özellikleri

GPS kullanmadan adım sayar görevi yapıyor olması uygulamanın şarjınızdan fazla harcamasını engelleyecektir. Adım Sayar apk uygulaması adımlarınızı saymanın yanında yaktığınız kaloriyi, yürüme süresini, yürünen mesafeyi de takip etmekte bir nevi kalori yakma sayacıda diyebiliriz. Uygulama içinde kullanabileceğiniz tüm özellikler ve uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir. Adım Sayar uygulaması giriş veya kayıt gerektirmez. Kişisel verilerinizle ilgisi olmadığından tamamen gizlidir. Uygulamayı başla butonuna basarak başlatabilirsiniz. İstediğiniz zaman duraksatabilir ve sayacı sıfırlayabilirsiniz. Uygulama tasarımı oldukça şık ve sadedir. Rapor alternatifleri sayesinde yürüme verilerinizi günlük, haftalık, aylık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Adım Sayar Nasıl İndirilir?

Play Store uygulama mağazasında bulabileceğiniz Adım Sayar uygulamasını, Android işletim sistemli cihazınıza mağaza içinden indirebilirsiniz. Arama bölümüne Adım Sayar yazdığınızda karşınıza ilk olarak bu uygulama çıkacaktır. 7 MB boyutuyla birkaç saniye içinde uygulama cihazınızda olacaktır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter&rdid=pedometer.steptracker.calorieburner.stepcounter&referrer=utm_source=indirzip.com&rdot=1&feature=md

1459 kez indirildi
Adım Sayar Kalori Yakma Sayacı Apk indir için YORUM YAZIN