sisli escort

GTA 5 indir

GTA 5 indir

GTA 5 indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu175.00 MB
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWindows / Android
Eklenme Tarihi3 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (175.00 MB)Apk indir

GTA 5 indir, oyunun son android mobil serisinin ne kadar başarılı olduğunu fark etmişlerdir. Grand Theft Auto V oyununda oldukça köklü değişimler yapıldığı ve ciddi manada ilerleme kaydedildiği gözden kaçmamaktadır. Bu bakımdan GTA 5 indirmek istendiğinde bunu kolayca yapabilmenizin yolu bulunmalı ve hızlı şekilde işlemlere başlanmalıdır.

Grand Theft Auto 5 olarak açılan GTA 5 apk oyunu, dünya üzerinden en sevilen macera oyunlarından biri olarak bilinmektedir. Oyunun seri halinde devam etmesi ve her seride yeni bir şeylere yer vermesi, oyuncuların heyecanını diri tutmaktadır. Bir çeşit açık dünya oyunu olan GTA, oynayanlara hikâyeler ile macera yaşama keyfi sunmaktadır.

GTA 5 indirmek için yapmanız gereken ilk iş, oyunun programını bulmaktır. Grand Theft Auto V bilgisayar üzerinde son derece hızlı şekilde indirilebilmektedir. Bunun için programı satın almanız yeterlidir. Pek çok kişinin elinde bulunan bu program, internet üzerinden de temin edilebilmektedir.

GTA 5 Android oyun programını bilgisayarınıza indirdikten hemen sonra kolayca kurabilirsiniz. Kurulum birkaç dakikanızı alacak ve sonrasında oyuna giriş yapmanızı isteyecektir. Giriş işleminin arkasından oyunda ne gibi farklılıklar olduğunu anlamanız da çok uzun sürmeyecektir.

GTA 5 Oyna

GTA 5 oyun uygulaması bilgisayarınıza indirdikten sonra oynamak için karakter seçimi yapmanız istenmektedir. Bu noktada dikkatinizi çekecek ilk değişiklik karakter sayısındaki farklılıktır. Diğer GTA oyunlarında tek bir karakter ile oynarken bu oyunda 3 ayrı karakter yönetebilme şansınız bulunmaktadır. Her bir karakterin kendi hikâyesi ve kendi yaşamı bulunmaktadır. Bunların yerine geçerek dilediğiniz gibi oyunda yerinizi alabilmeniz mümkündür.

Los Santos ve Blaine Country bölgelerinde geçen oyunda inanılmaz bir görsel başarı yakalamanız mümkündür.

GTA 5 indir Özellikleri

GTA 5  oyununda Michael, Trevor ve Franklin isimli 3 ayrı karakter bulunmaktadır. Bu 3 karakter ile eski oyunlarda bulunan sınırları aşabilmeniz mümkündür. Eskiden yalnızca araba, kamyon, tank gibi kara araçlarını kullanabilirken bugün hava araçlarını da kullanabilmeniz mümkündür. Üstelik yalnızca karada değil su altında da dilediğiniz gibi hareketlilik elde edebilirsiniz. Su altı dalışlarıyla oyun ne kadar açık bir dünya sunduğunu da kanıtlamaktadır.

 

381067 kez indirildi

GTA 5 indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. Anonim dedi ki:

  iPad tabletlerde oluyor para geliyor 800

 2. Anonim dedi ki:

  yavuz yapamadım gta 5 şi mobli

 3. Ensar pulat dedi ki:

  Telefondan nasıl indirilir

 4. Anonim dedi ki:

  Telefondan yüklenir mi

 5. Anonim dedi ki:

  APK iniyormu

1 9 10 11
GTA 5 Android Apk Oyunu indir için YORUM YAZIN