Unfollowers For

Unfollowers For

Unfollowers For
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.27 MB
ÜreticiTopTeam
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi3 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.27 MB)Apk indir

Unfollowers For indir, sosyal medya kullanıcıları için hazırlanmış olan özel uygulamalardan bir tanesidir. En popüler resim ve video paylaşma uygulamalarından biri olan İnstagram uygulamasında kullanıcılar birbirini farklı amaçlarla takip etmektedir. Birbirini takip eden bu insanların aynı zamanda takipten çıkma gibi bir durumları da söz konusu olabilmektedir. Kullanıcının hem kendi takip ettiklerine hem de kendini takip edenlere tek tek bakabilmesi çok zordur. Bunun yerine Unfollowers For gibi bir uygulama indirerek çok daha kolay hareket edebilmektedir.

Unfollowers For İndir

Takipçi uygulaması olarak tanımlanan Unfollowers For uygulamasını cep telefonlarınıza sorunsuz şekilde indirebilirsiniz. Bunu yapabilmek için mobil mağazanıza gidip uygulamanın adını aratmanız yeterli olmaktadır. Bunun arkasından onay verip uygulamayı sorunsuz şekilde indirip açabilirsiniz.

Aç dedikten sonra uygulama devreye girecek ve sizi takip eden, takipten çıkan kişileri çok daha rahat şekilde görebilmeniz mümkün olacaktır.

Unfollowers For Özellikler

Unfollowers For takipçi uygulaması sizlere takibi bırakan olduğunda bildirim göndermekte ve sizin de takibi bırakmak isteyip istemediğinizi sormaktadır. Bununla beraber uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilmeniz için instagram isminizle giriş yapmanız istenmektedir. Giriş yaptıktan sonra sizin de takip ettiğiniz kişi sayısını görebilmeniz mümkün olmaktadır. Böylece sayı fazla olduğunda tek tek kontrol etmeye çalışmak yerine uygulamanın yardımıyla hesabınızı çok daha kolay şekilde gözden geçirebilirsiniz. Üstelik tüm bu hizmeti ücretsiz şekilde alabilmeniz mümkündür.

157 kez indirildi
Unfollowers For instagram Apk indir için YORUM YAZIN