Ezan Programı indir

Ezan Programı indir

Ezan Programı indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihazlara Göre Değişiyor
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz Hemen indir (Cihazlara Göre Değişiyor)

Ezan Programı indir, Windows Piyasadaki çoğu dini yaşam yardımcısı programı arasında Namaz vakti Ezan Programı en yeni ve en donanımlı olanıdır. İçerdiği geniş çeşitlilik bu donanımın kanıtıdır. Allah’ın kelamları, Hadisi Şerifler, Kur’an-ı Kerim’den bölümler, Diyanet’in sitesine ve çalışma prensibine bağlı kalınarak sürdürülen çalışmalar, dileyenler için çevrimiçi olarak gerçekleştirilen hatim paylaşımları Ezan Programı’nın geniş kapsamının bazı öğeleridir.

Namaz Vakti Ezan Programı

Ezan Programı sayesinde diğer dini yaşam programlarında olmayan pek çok yeni özellik ortaya çıkmıştır. Ezan zamanlarında program tarafından gönderilen uyarılar, Kâbe’nin yeri, Kabe’yi online olarak canlı izleme ve harita kullanımı, istenilen her zaman Kur’an-ı Kerim’i okuma ve dinleme şansı, kıble pusulası, tüm dini okumalar ve Allah Kelamları için özel olarak geliştirilmiş okuma hızı ayarı, sürekli olarak gelişen ve artan Hafız sayısı, tüm dini özel günler, bayramlar ve aylarda önceden gelen hatırlatma uyarıları, çevrimdışı olunduğunda da çalışma ve ezan vakitlerini aksatmayı önleme gibi pek çok artısı vardır. Bunların yanı sıra program Ramazan süreci gibi önemli süreçlerde pek çok ekstra iyileştirme yaparak Sahur özel güncelleştirmeleri gerçekleştirmektedir. Ezan Programı başka kaynaklara başvurulmasına gerek kalmadan çevrimiçi olarak ulaşılabilecek dev kütüphanesi sayesinde, merak edilen tüm sorular cevap bulacaktır.

Üstelik ücretsiz olarak indirilebilen bu değerli namaz vakti programı dini yaşam, uygulama içi herhangi bir satın alım talep etmemekte, kullanıcıları için her zaman ücretsiz hizmet vermektedir.

368 kez indirildi
Etiketler: ,
Ezan Programı indir için YORUM YAZIN