Ammyy Admin indir

Ammyy Admin indir

Ammyy Admin indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu755 kb
ÜreticiAmmyy
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (755 kb)

Ammyy Admin indir, Uzaktan Erişim Windows bilgisayar kullanıcılarının Ammyy Admin programı aracılığı ile başka bir bilgisayara uzaktan erişim (kontrol) yapabilmelerini sağlamaktadır. Basit kullanım şekli ile bu noktada olan ihtiyaçların çok kolay şekilde çözüme kavuşmasını sağlayan kaliteli yazılımlardan biridir. Farklı bilgisayara kesintisiz ve hızlı bir şekilde bağlanmayı mümkün kılan faydalı program, genel özellikleri ile her bilgisayarda kurulu olması gereken bir programdır.

Ammyy Admin Uzaktan Bilgisayara Erişim

Programın bilgisayara kurulup kullanılmaya başlaması ile birlikte Kullanıcıya tanımlanan ID adresinin uzaktan bağlanmak isteyen bilgisayar ile paylaşması durumunda uzaktan erişim saniyeler içinde gerçekleşmektedir. Mevcut ammyy admin programı yüklü olan bilgisayara bağlanmak isteyen cihazda da bu programın yüklü olması ve internet bağlantısının olması gerekmektedir.

Ammyy Admin Özellikleri Nelerdir?

Genel özellikleri itibariyle bilgisayar kullanıcılarının oldukça işine yarayan ammyy admin, evindeki bilgisayarı bırakıp işe gitmek durumunda olan ve bilgisayarda yürüttüğü işler nedeniyle aklı evde kalanlar için oldukça başarılı çözümler sunmaktadır. Bu sayede iş yerindeyken ya da dışarıdayken evde açık olan bilgisayara bağlanarak yarım kalan işleri tamamlamak mümkündür. Bu özellik aynı zamanda uzun süren dosya indirmeleri içinde fayda sağlamaktadır.

Şifreleme özelliği ile bilgisayarlar arası kurulan bağlantının oldukça güvenli olmasına neden olmaktadır. Uzaktan denetim programları arasında en popüler Teamviewer kadar başarılı yazılıma sahip olan bu program, kullanıcı dostu özellikleri ile bilgisayar kullanıcıları için vazgeçilmez niteliklere sahiptir.

2024 kez indirildi
Ammyy Admin indir için YORUM YAZIN